Wczytuję...

Jesteśmy pierwszą taką platformą w Polsce. Członkowie House of Pump otrzymują od nas dostęp do wyjątkowych materiałów dietetyczno - treningowych, które są tworzone zawsze w sposób indywidualny, bo według idei i wizji naszych ambasadorów.


Regularnie, na platformie pojawiać będą się nowe drzwi House of Pump, które za każdym razem otworzyć możesz, ale nie musisz! Każde drzwi naszego domu otwierają dla Ciebie nowe materiały, niedostępne nigdzie indziej w internecie, do których możesz wracać kiedy tylko zechcesz. Pod warunkiem, że masz do nich klucz, a kluczem w tym przypadku nie jest nic innego jak wykupienie członkostwa do interesującej Cię usługi.


Pierwszą usługą dostępną w naszej platformie jest Everyday is Pump Day, czyli unikalna seria treningowa. Publikowane plany treningowe w serii EIPD dają Ci możliwość uzyskania niepowtarzalnych, codziennie nowych planów treningowych zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.


House of Pump tworzy elitarne miejsce, w którym codziennie znajdziesz nowy pomysł na trening lub urozmaicenie diety. Głównym motywem istnienia House of Pump jest seria Everyday is Pump Day. Po wykupieniu dostępu na 1 miesiąc lub 1 rok, uzyskasz automatycznie dostęp do codziennych, innowacyjnych planów treningowych naszych ambasadorów!


Po wykupieniu dostępu do EIPD, czyli pierwszych drzwi House of Pump, codziennie przed północą w panelu klienta czekać będzie na Ciebie nowy plan treningowy składający się z odpowiedniej kolejności wykonywania ćwiczeń, urozmaicanych ćwiczeń, określonej ilości serii, powtórzeń, a często i nawet tempa wykonywania ćwiczeń.

Dołącz

W każdej chwili możesz wykupić dostęp do EIPD pozostałych ambasadorów!